Maler des 20. Jh.:
"Der Flötenbläser", Öl/Leinwand, ca. 50 x 40 cm, gerahmt
Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
+43-662-87 16 71-0
21.07.2010 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Maler des 20. Jh.:
+43-662-87 16 71-0
Aukce: | Kunst & Antiquitäten |
Datum: | 21.07.2010 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 12.07. - 21.07.2010 |